Проект “Відбудова дахів” (оновлено)

EFCF

EFCF

Управління Північно-Західного Об'єднання Церков ХВЄ

Понад 140 тисяч будинків в Україні зруйновано, це будинки сімей, дітей та людей похилого віку. Деякі з них можна відремонтувати та дати інше життя. Місія IMOCE разом із Північно-Західним Об’єднанням Церков ХВЄ у штаті Вашингтон, під керівництвом єпископа Василя Олександровича Галанесі, реалізує проект відновлення дахів разом із Рівненським хаббом. Вже понад 10 будівель перекрито новими дахами і до будинків повертається життя.

Ми звертаємося до Вас долучитися до проекту відновлення дахів для будинків, які постраждали від бомбардувань в Україні. 

Наш проект полягає у відновленні дахів для будинків, які були зруйновані бомбардуванням у різних регіонах України. Нам потрібні фінанси, щоб купити необхідні матеріали та провести роботи зі встановлення дахів на цих будинках.

Ми щиро сподіваємось на Ваше сприяння у нашому проекті. Кожен внесок, чи то великий чи маленький, буде мати значення і допоможе досягти нашої мети.

Якщо Ви готові приєднатися до нашої ініціативи та зробити пожертву нашому проекту, то будь ласка, зв’яжіться з нами і ми будемо раді обговорити з Вами деталі нашого проекту та відповісти на всі Ваші запитання.

Дякуємо Вам за увагу та за те, що Ви можете зробити, щоб допомогти досягти мети.

 

Ви можете це зробити за посиланнями:

Venmo: @Anatoliy-Kolomiyets

PayPal: PayPal.me/imoce

Cash App: $donate2imoce

Zelle: 206-359-1677

Або виписати чек і відправити по адресу :

IMOCE
27735 150th. PL. SE
Kent WA 98042