SPAIN - Испания

Мадрид

Madrid, av. Pablo Neruda 106

Ярослав Демко
Тел: +34 678 29 29 70
Графік богослужінь:
Пн. 20.30 молодіжне
Сер. 20.30 молитовне
Пт. 20.30 розбір слова
Нд. 11.00 – загальне служіння

Аліканте

Alicante, Carrer Vázquez de Mella 19

Ємець Василь
Teл: +34 651 30 69 91
Графік богослужінь:
Ср. 20:30 – молитва
Пт. 21:00 – розбір
Нд. 11:00 – загальне зібрання

Альмерія

Almería, Av. Ntra. Sra. de Montserrat, 166

Віктор Башук
Тел: +34 642 48 10 63
Графік богослужінь:
Ср. 20:00 – молитва
Нд. 18:00 – загальне зібрання

Барселона

Barcelona, Carrer d’Espiell 33

Володимир Редич
Тел: +34 617 75 42 76
Графік богослужінь:
Пн. 19.30 – розбір Слова
Чт. 20.00 – молитва
Пт. 19.30 – молодіжне
Нд. 12.00 – загальне служіння

Валенсiя

València, Avenida Burjasot 83

Валентин Каращук
Тел: +34 647 77 35 30
Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – зібрання
Пт. 20:00 – зібрання

Гранада

Granada, Ismael Pintor de la Serna, 9

En Zaidin
Руслан Вознюк
Тел:+34 631 97 12 40
Графік богослужінь:
Нд. 18:00 – загальне зібрання

Гуардамар дель Сегура

Guardamar del Segura, call/ Antonio Machado 18

Будик Володимир
Тел: +34 651 59 04 39
Графік богослужінь:
Сб. 19:00 – молитовне
Нед. 11:00 – загальне служіння.

Касерес

Cáceres, C. Diego María Crehuet 12 Тел: +34 660 98 89 89

Віталій Оніщенко
Графік богослужінь:
Ср. 19:00 – молодіжно-дитяча зустріч
Чт. 17:00 – розбір слова
Нд. 17:00 – загальне служіння

Малага

Málaga, Calle Jerónimo Bobadilla 3

Руслан Вознюк
Тел:+34 631 97 12 40
Графік богослужінь:
Ср. 20.00 – зібрання
Сб. 18.00 – молодіжне
Нд. 11.00 – зібрання
Вт. Чт. Пт.(домашні групи: час визначає кожна група в залежності від місцевості)

Марбея

Marbella, Calle Conquistador Aguirre,1

Юдін Микола
Тел: +34 602 84 87 31
Графік богослужінь:
Ср.20.00 – молитва
Пн.20 00 – розбір Слова
Нд.11.00 – загальне служіння

Мурсія

Murcia, Calle entierro de la Sardina 7

Остапчук Богдан
Тел: +34 643 31 19 92
Графік богослужінь:
Вт. 20:00 – молитва
Пт. 20:00 – молитва
Нд. 12:00 – загальне служіння

Овєдо

Oviedo, Calle Argañosa

Андрій Поліщук
Тел: +34 643 60 96 58
Графік богослужінь:
Ср. 20:00 – молитовне служіння
Пт. 20:00 – розбір Слова
Нд.12:00 – загальне служіння

Пальма де Майорка

Palma de Mallorca Calle. Ortega y Cassette,15

Грошков Павло
Тел: +34 633 10 83 70
Графік богослужінь:
Пт. 20:00 – молитовне служіння
Нд.17:30 – загальне служіння

Памплона

Pamplona, Calle Iruñalde, 1 Berriozar

Юрій Настіченко
Тел: +34 643308301,
WhatsApp +38 050 57 93 176
Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – загальне зібрання
Ср. 19:00 – домашня група

Саламанка

Salamanca,Calle Colombia, 45 posterior Asociación Amemos

Ярослав Демко
Тел: +34 678 29 29 70
Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – загальне зібрання

Сан Себастьян

San Sebastian, Herrera, Paseo Larratxo 6

Ігор Герасимів
Тел: +34 643 32 33 64
Графік богослужінь:
Ср. 20.00 – розбір Слова
Пт. 20.00 – молитовне
Нд. 16.00 – загальне служіння

Сарагоса

Zaragoza, Calle Juan Cabrero 15-17

Тел: +34 698 82 85 76
Лютов Олександр
Графік богослужінь:
Чт.19:00 – молитва
Нд.10:30 – загальне служіння

Севілія

Sevilla,Calle. San Joaquín 2

Руслан Домбраускас
Тел: +34 603 28 86 69
Графік богослужінь:
Вт.19:00 – молодіжне
Сер.19:15 – розбір Слова
Чет.18:00 – розбір Слова
Пт. 18:00 – молитовне
Нед.12:00 – загальне служіння

Сорія

Ярослав Демко
Тел: +34 678 29 29 70