A.Kazachok

Привітання новообраному старшому єпископу Української Церкви ХВЄ

Picture of EFCF

EFCF

Управління Північно-Західного Об'єднання Церков ХВЄ

Від імені Північно-Західного Об’єднання Церков ХВЄ вітаємо Вас брат Анатолій Миколайович з обранням на служіння Старшого Єпископа Української Церкви Християнин Віри Євангельської! 

Це знаменна подія. Ваше обрання старшим єпископом є свідченням вашої непохитної відданості, духовного лідерства і глибокого впливу, який Ви маєте на Християнське суспільство. Довіра, надана Вам, є свідченням Вашого зразкового характеру та чудового служіння.

Протягом усього свого служіння Ви постійно демонстрували глибоке розуміння Євангелії, щиру прихильність до вчення Христа і співчутливе серце, яке прагне наблизити людей до Бога. Ваші лідерські якості, мудрість і здатність надихати інших були очевидними і ми молимося про те, щоб Ви продовжували вносити істотні зміни в життя тих, хто довірений Вам.

Нехай Бог рясно благословить Вас силою, мудрістю та мужністю. Проблеми, з якими Ви можете зіткнутися, безперечно, супроводжуватимуться незліченними можливостями для зростання, перетворення і поширення Божої любові та Його Доброї звістки.

У Книзі Ісуса Навина в першому розділі дев’ятим віршем Господь говорить новому лідеру Ізраїльського народу:

“Чи ж не наказав Я тобі: будь сильний та відважний? Не бійся й не лякайся, бо з тобою Господь, Бог твій, у всьому, де ти будеш ходити.”

Цей вірш Святого Письма є потужним нагадуванням про те, що Бог завжди присутній і дасть силу і керівництво тим, хто покликаний вести Його народ. Він спонукає Божого служителя бути впевненим у своєму покликанні, бути мужнім перед труднощами та вірити у Божу вірність.

Ще раз щиро вітаємо Вас! Нехай ваше перебування на цьому служінні буде відзначено багатими благословеннями, глибокою радістю і непохитною любов’ю Бога. Бажаємо Вам знайти задоволення та мету у служінні Церкві та всім віруючим, довіреним вашій турботі.

З найкращими побажаннями у служінні,
Комітет Північно Західного Об’єднання Церков ХВЄ

Єпископ Василь Галанесі